همکاری با طرح رصدخانه ملی ایران

همکاری با طرح رصدخانه ملی ایران

طرح رصدخانه ملی ایران از واجدین شرایط، به شرح آورده شده در این آگهی، دعوت به همکاری می کند.

۱- مهندس مکانیک با دانش عملی در زمینه تحقیق و توسعه صنعتی (مکانیک، ابزار دقیق) با ۱۰ سال تجربه مدیریت ساخت و تولید، با حداقل مدرک کارشناسی ارشد و مسلط به زبان انگلیسی

۲- مهندس برق الکترونیک/کنترل یا سخت افزار با حداقل ۵ سال تجربه برنامه نویسی LabVIEW جهت طراحی، توسعه و نگهداری از سیستم های کنترل پیشرفته با استفاده از تجهیزات شرکت National Instruments :

داوطلبین بایستی فارغ التحصیل کارشناسی یا کارشناسی ارشد در رشته های مهندسی برق، مهندسی کامپیوتر، علوم کامپیوتر و یا سایر رشته های مرتبط بوده، تجربه برنامه نویسی حرفه ای با LabVIEW و C++ و دانش مناسب در زمینه رابط های کامپبوتری، پروتکل های ارتباطی و اتصالات تعبیه شده الکترونیکی داشته باشند. همچنین، علاقه مندان باید دانش عمیقی از مفاهیم مهندسی سخت افزار داشته باشند و دارا بودن پیش زمینه در مهندسی کنترل نیز مزیت محسوب می شود. توانایی حل مشکلات، مهارت تحلیلی بالا، مسئولیت پذیری، توانایی کار گزوهی و مهارت در زبان انگلیسی (خواندن و نوشتن) از دیگر قابلیت های مورد نیاز هستند.

علاقمندان می بایست رزومه کامل خود را شامل مشخصات فردی، شماره تماس، دانش و تجربیات مرتبط به موضوع این آگهی در قالب pdf، تا تاریخ ۵ اسفند ۱۳۹۵ به ایمیل ino@ipm.ir ارسال نمایند.